Alates 2017/2018 õa septembrist kannavad Loo Keskkooli õpilased koolivormi, mis väärtustab koolikultuuri ja tekitab ühtsustunnet, see on osa kooli sümboolikast.

Elementideks on kooli logoga polosärk, vest ja kardigan. Polode värvused on: valge, kollane, roheline ja punane.

Igapäevaselt kannavad 1.-4. klasside õpilased vähemalt ühte Loo Keskkooli logoga koolivormielementi (polot, vesti või kardigani). 5.-12.klasside õpilased kannavad soovikorral samuti koolivormielemente. Koolis kantakse tumedaid teksa-, viigi- või velvetpükse või tumedat seelikut, dressipükstega käiakse kehalise kasvatuse tunnis.

Pidulikel üritustel (aktusel, kontserdil, kooriga esinemisel ja olümpiaadil osaledes) kannavad Loo Keskkooli õpilased kooli sümboolikaga vesti või kardigani, valget või helesinist triiksärki ning musti teksa- või viigipükse või musta seelikut ja soovitavalt heledaid sukkpükse.

Koolivormi tellimise ja ostmise ÜLDINFO siit
Teie KOOLIVORMI TOOTED JA TELLIMINE siit

KOOLIVORMI e-pood, avatud õppeperioodil kuni 26.06 siit