Teade õpetajatele ja aktiivsetele lapsevanematele:

Rannapärandi Arengu Fond (RAF) pakub toetust kevadiste hariduslike klassieksursioonide korraldamiseks Naissaarele. Naissaar on rikkaliku ajalooga, põnev ja avastamist vääriv saar Tallinna lahes.

Toetusprogrammi raames maksab ekskursioonipakett saarele €9.50/õpilane, saatev õpetaja TASUTA (1 õpetaja iga 10 õpilase kohta). (Tavahind 2-suuna õpilase piletile €19)

Ekskursioon väljub aurikuga Katharina Tallinna Lennusadamast kl. 10, saabumine Naissaarele kl. 11, väljumine saarelt kl. 15, saabumine Lennusadamasse kl. 16. Ekskursioonide toimumise võimalik aeg mai ja juuni kuus 2018.

Pakett sisaldab õpetaja jaoks ekskursiooni juhendmaterjali, piknikuplatsi kasutamise võimalust, laevapileteid edasi-tagasi ning jalgrataste ülevedu.

Soovi korral võib lisaks tellida giidiga ekskursiooni - autoga, jalgrattaga või jalgsimatkana ning lõunasöögi.

Toetusprogramm on piiratud mahuga, huvilistel palume saata taotlus vabas vormis laevaühistule MTÜ Eesti Purjelaevad aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Avalduste vastuvõtt avatud kuni 24.jaanuar 2018

Tegusat uue aasta algust soovides,

kapten Herkki Haldre

MTÜ Eesti Purjelaevad