Koolieelne rühm

Koolieelne rühm Loo Keskkoolis

Loo Keskkoolis tegutsev koolieelne rühm on mõeldud järgmisel sügisel 1.klassi tulevatele lastele koolimaja ja õpetajatega tutvumiseks ja nende vanematele tagasiside andmiseks koolielu ja lapse arengut puudutavates küsimustes.

koolieelne

Info kooli kantselei tel.6080403 või meil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Koolieelne rühm Loo Keskkoolis

Koolieelne rühm saab kokku perioodil veebruar-mai alates veebruarist 2017 üks kord kuus.

Ümarnurk-ristkülik-viiktekst: Lastel palume kaasa võtta harilik pliiats, värvilised pliiatsid, kustutuskumm ja vahetusjalanõud

Ümarnurk-ristkülik-viiktekst: 17.mai kell 18.00 – 19.00
Lastele arendavad ja mängulised tegevused. Koolimaja tutvustamine.
Lastevanematele kohtumine klassiõpetajatega. Ruumis 33 ja 35.

Ümarnurk-ristkülik-viiktekst: 11. veebruar kell 10.00 – 11.00
Lastele arendavad ja mängulised tegevused. Õpetajad Riina Ilves ja Erika Grossmann. Ruumis 33 ja 35.
Lastevanematele info jagamine üldisest koolikorraldusest, koolis toimuvast õppe- ja kasvatustööst. Direktor Ants Rebane ja õppealajuhataja Mari Lepp.

Ümarnurk-ristkülik-viiktekst: 11. märts kell 10.00 - 11.30
Lastevanematele loeng – Kuidas olla parem lapsevanem. Lektor koolitusfirmast Mentor Inspira.

Ümarnurk-ristkülik-viiktekst: 12. aprill kell 18.00 – 19.00
Lastevanematele loeng – vestlusring tugimeeskonna liikmetega.