Avaleht

Seoses eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigis ning täiendavate meetmetega Jõelähtme vallas on  õppetöö Loo Keskkoolis viidud alates esmaspäevast 16. märtsist kaug- ja koduõppele.

Täpsemalt Jõelähtme Vallavalitsuse otsus: https://joelahtme.kovtp.ee/et/uudised-ja-teated/-/asset_publisher/5o8VvVk4Pd0R/content/id/26949384?redirect=https%3A%2F%2Fjoelahtme.kovtp.ee

Õppe tingimuste ja korra kohta teavitatakse kooliperet Stuudiumi kaudu. Stuudiumi ligipääsu probleemide korral palun pöörduda meiliaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Sisseastumine gümnaasiumisse eriolukorra tingimustes

1. Loo Keskkooli 10.kl.sisseastumiseks (testile) saab registreerida kooli kodulehel.
2. Sisseastumisel arvestatakse igal juhul klassitunnistuse hindeid ja vestluse tulemusi.
3. Vestlus toimub vajadusel internetis.
4. Sisseastumiskatseid tehakse võimalusel kohapeal.
5. Distantsilt katseid ei toimu ning sel juhul arvestatakse ainult vestlust ning tunnistust.
6. Vestluseks võetakse testile registreerinud kandidaadiga ühendust e-posti teel pärast 20. aprilli.

TEADE EELKOOLI TOIMUMISE KOHTA

1. Seoses eriolukorra kehtestamisega jääb aprillikuusse planeeritud eelkooli kohtumine ära.
2. 1.klassi astumise avalduste esitamise tähtaeg on 30.04.2020.
3. Avaldusi saab esitada elektroonselt aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., saata posti teel aadressile Saha tee 7 Loo alevik 74201 Jõelähtme vald Harjumaa või panna ümbrikusse ja tuua koolimaja ajutise välisukse kõrval asuvasse postkasti.
4. Avalduse blankett on saadav kooli kodulehelt.

ÜLDINFO   ÕPPETÖÖ   MEIE KOOL

Kontakt   Õppeaasta eesmärgid   Koolilugu
Inimesed   Tundide ajad   Infoleht
Koolieelne rühm   Vaheaegade, trimestrite ja   Kooli kalender