Huviringid
Kool

Loo Keskkoolis toimuvad tasuta huviringid 2019/2020

HUVIRINGIDESSE REGISTREERUMISEKS PALUN KIRJUTADA See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  või kirjutada osalemissoov paberile ning tuua huvijuhile 

  1. septembriks

Palun märkida ringi nimetus, lapse nimi ning klass

Lugupidamisega

Kristiina Suvi

Loo  Keskkooli huvijuht

 

Mudilaskoor, (1. klassid), juh Leili Värte  K. 13. 05- 13. 55

Mudilaskoor,  (2. -4. klass), juh Leili Värte  K. 14. 00- 14. 45 ja R. 13. 05- 13. 50

Poistekoor, (2.-7. klass), juh Leili Värte T. ja N. 14. 00- 14. 45

Lastekoor,  (5. -8. klass), juh Aive Skuin  E ja N. 14. 00- 14. 45

Noortekoor (9. -12. klass), juh Aive Skuin  K. 14. 55- 16. 25

Kitarriõpe (algajad), juh Aive Skuin, ajad kokkuleppel

Solistid, ansamblid, juh Leili Värte ja Aive Skuin, ajad kokkuleppel

                        Muusikaringidesse registreerumine toimub muusikaõpetaja juures

Rahvatants (1. klassid, aulas)), juh Mirjam Sirkas K. 12. 00- 12. 45

Rahvatants (2. -4. klass, aulas)), juh Mirjam Sirkas E. 14. 00- 14. 45 ja K., 13. 05- 13. 50

                         Rahvatantsuring  alustab 18. septembril

Motoring (1. -12. klass), juh Väino Haab T., K., N. 14. 00- 16. 00

Hispaania keel (7. -12. klass), juh Alice Risti, R. 14. 55- 16. 30

                         Hispaania keele ring alustab 20. septembril

Näitering (1. klassid, aulas), juh Kristiina Suvi E. 13. 00- 14. 00  ja R. 14. 00- 15. 00

  1. klassi näitering alustab 16. septembril

Näitering (2. -4. klass, aulas)), juh Kristiina Suvi N. ja R. 14. 00- 15. 00

  1. -4. klassi näitering alustab 20. septembril

Näitering (5. -9. klass, aulas), juh Kristiina Suvi,  N. 15. 00- 16. 30

  1. -9. klassi näitering alustab 26. septembril

 

 

Loo Keskkoolis  toimuvad tasulised huviringid 2019/2020

 

Budokool (3. -6. klass, aulas), juh Priit Dello E. ja K. 15. 00- 16. 00

Budokool (7. -12. klass, aulas), juh Priit Dello E. ja K. 16. 00- 17. 00

Budokool alustab 23. septembril

Shukokai karate (algajad) treener Sten Aru, T.(aulas) ja R.(A-saal) 14. 00- 15. 00

Shukokai karate  (edasijõudnud), treener Sten Aru, T. (aulas) ja R. (A-saal) 15. 00- 16. 30

                                  Info ja registreerimine impact.ee

 

JJ Street tants, treener  Eva Vihtol,  E. ja K. 17. 00- 18. 00

 

Active Studio Dance (1. -6. klass, aulas) , treener Dana, R. 15. 00- 16. 00

                        Info ja registreerimine See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

XT robootika (1. -2. klass), E. 15. 00- 16. 30

XT robootika (3. -4. klass), K. 15. 00- 16. 30

XT programmeerimine (2. -3. klass) N. 14. 00- 15. 00

XT programmeerimine (4. -6. klass) N. 15. 10- 16. 10

XT teadus (1. -5. klass)  K. 15. 00- 16. 00 ja 16. 10- 17. 10

                                       Info ja registreerimine www.xteadus.ee

 

Loo jalgpalliklubi  E. ja N. 16. 10 (2012-2015 sündinud lapsed)

                                                17.00 (2006-2011 sündinud lapsed)

 

Käsipall (1. -3. klass poisid 2010- 2012 sündinud lapsed), treener  Martin Kokkuta

E 14. 00- 15. 00, K 14. 00- 15. 00, R 14. 00- 15. 00 Maksumus 36 eurot kuus

(4. -6. klassi poisid 2007- 2009 sündinud lapsed)

  1. 15. 00- 16. 00, K. 15.00-16.00, N 15. 00- 16. 00, R 15. 00- 16. 00 Maksumus 42 eurot kuus