Avaleht
Kool

Sissejuhatus animatsiooni - naljakuu ERI: hea huumor läbi animatsiooni, 7-10-aastastele
23.-26.04 kell 09:00-11:00
Naljakuul oleme veelgi lõbusamad ja proovime erinevaid animatsioonitehnikaid kasutades teha nalja. Kursus annab  ülevaate animatsioonist tutvustades erinevaid joonisfilmi ja nukufilmi tehnikaid. Teeme läbi filmi ettevalmistavad etapid ehk tutvume loo jutustamise tehnikatega ning karakterite loomisega, meisterdame oma loo tegelased ja tegevuspaigad, mille filmime kaaderhaaval üles ehk õpime animeerima silmas pidades kasutatavat animatsioonitehnikat.
Kursuse tasu on 55 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist ja väikest snäkki.

Kriipsujuku animatsioon: multikad Pivot Animatoriga, 10-12-aastastele
23.-26.04 kell 11:30-13:30
Kursusel teeme sissejuhatuse programmiga Pivot Animator animeerimisse. Pivot Animatoris saab luua kriipsujukutegelastega animatsioone, lisada huvitavaid taustu ja kasutada erinevaid elemente Paintiga. Kursusel osalemiseks ei ole vajalik eelnev kogemus animatsioonis, sest lihtsate kriipsujukutegelastega on hea õppida ka animatsiooni põhitõdesid – näiteks kuidas panna inimese kuju animatsioonis loomulikult liikuma.
Kursuse tasu on 60 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist ja väikest snäkki.

Arvutimängu ja 3D animatsiooni kursus, alates 12-aastastele
23.-26.04 kell 14:00-16:00
Kursusel proovime ise teha mõnda lihtsamat arvutimängu vabavara programmiga Blender. Õpime tundma arvutimängude põhimõtteid, õpime programmeerima ja modelleerima lihtsamaid arvutimängu tegelasi ja ideid. Eelnev kogemus arvutimängude loomisel, 3D animatsioonis pole vajalik, kursus on sissejuhatus teemasse.
Kursuse tasu 65 eurot, oma arvutiga osaledes 60 eurot. Hind sisaldab kõiki materjale, tehnikat, juhendamist ja väikest snäkki.

​Registreerimiseks ja info saamiseks vaata: nukufilmilastestuudio.ee