Teema: Kuidas harrastussportlasest loodusteadlane läheneb toitumisele ja liikumisele? Juhendaja on Elin Soomets Eesti Füüsika Seltsist.

Pane ühe päeva jooksul kirja, mida Sa teed ja kui palju Sa midagi sööd! Manuses on faili "Toitumisanalüüs". Palun trüki see välja ja täida kodus mõlema tabeli kaks esimest veergu. Energiakulu ja toitainete sisalduse arvutame õpikojas.

Ring on mõeldud 4. – 9. klassi õpilastele. Osalejate arv on piiratud – kuni 25 õpilast.
Vajalik kindlasti eelregistreerimine.
Registreerida saab http://bit.ly/2FcuBXD

Palun märkige, kes vajab Noortebussi transporti ja lisage oma telefoninumber.
Noortebussi transpordivajadus tuleb kinnitada hiljemalt neljapäeval enne teadusringi.

Kui olete registreerunud ja ei saa tulla, siis andke mulle kindlasti teada. Muidu ootame asjata ringi algusega.

Teadusringi korraldab Jõelähtme Vallavalitsus. Teadusring on osalejatele tasuta.
Kes ei soovi neid teateid edaspidi saada, andke mulle teada, et eemaldaksin teid meililistist.

PS Võimalusel võtke kaasa miskit head väikeseks vahepalaks ühisele lauale panemiseks (väike eine kl 12 ja 13 vahel on väga kosutav).

Olete oodatud!
Kohtumiseni!

Elo Sepp
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
teadusringloo.wordpress.com

Toitumisanalüüsi tabel